Salon fryzjerski Pięknowłosa

Warszawa - Mokotów - Centrum
501 947 710
kontakt@pieknowlosa.pl

Marka hairdreams należy do niemieckiego przedsiębiorstwa z siedzibą w Graz. Oferuje luksusowe produkty dedykowane do przedłużania i zagęszczania włosów. Należy do grona ekskluzywnych partnerów salonów fryzjerskich na całym świecie, dostarczając rozwiązania o wprost wymarzonej jakości.

Flagowym produktem marki są przedłużenia włosów long hairdreams. Wysokim zainteresowaniem cieszą się także zagęszczenia włosów volume Hairdreams oraz peruki i preparaty na porost włosów. Marka stworzyła systemy opatentowanych zastosowań z wykorzystaniem innowacyjnych technologii.

Rozwiązania hairdreams pozwalają na spektakularną metamorfozę bądź delikatne odświeżenie wizerunku. Przedłużenia wykonane są w całości z naturalnych włosów o odpowiedniej długości, strukturze oraz kolorze. Odznaczają się zachwycającą miękkością i sprężystością oraz zdrowym, pięknym połyskiem. Barwy zachwycają różnorodnością odcieni – od platynowych blondów, poprzez szeroką paletę brązów, aż po intensywne, niespotykane róże, zielenie, granaty. Wśród proponowanych przez markę rozwiązań znajdują się pasma proste oraz kręcone, o różnym stopniu skrętu.

W naszym salonie fryzjerskim na warszawskim Mokotowie, mogą Państwo skorzystać z kilku zabiegów HAIRDREAMS.

Jest to innowacyjne rozwiązanie i zarazem nowa propozycja marki. Pozwala osiągnąć naturalny efekt, dzięki umiejętnemu zgęszczeniu i przedłużeniu włosów. Naturalne pasma łączymy z przedłużeniami z wykorzystaniem technologii NANO. Miejsce łączenia jest niewidoczne, a dodatkowe pasemka w efektowny sposób przeplatają się z naturalnymi kosmykami. Zabieg nie zajmuje dużo czasu. Pożądane rezultaty osiągamy już w ciągu godziny.
Dodatkowym atutem jest swoboda jaką zapewniają produkty hairdreams. Można korzystać z nimi z sauny, z basenów, uprawiać sport.

Czytaj więcej

System pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty. Przedłużanie i zagęszczanie włosów jeszcze nigdy nie było tak proste! Stanowi to zasługę zastosowania małych, samoprzylepnych pasków. Powstały na bazie lekkiej, transparentnej mikrofazy. Odznaczają się wysoką wytrzymałością, a dzięki niewielkiej grubości, miejsca połączeń przedłużeń i naturalnych włosów są niewyczuwalne. Idealnie dopasowują się do kształtu głowy, przez co nie powstają mało estetyczne zgrubienia. Dodatkową zaletą jest wysoka jakość samych pasm. Powstają na bazie naturalnych, starannie wyselekcjonowanych i dobranych włosów.

Czytaj więcej

W naszym salonie fryzjerskim na warszawskim Mokotowie podchodzimy do każdego zabiegu profesjonalnie. Dlatego używamy specjalistycznych przyrządów do usuwania pasm włosów, doczepianych w procesie przedłużania i zagęszczania. Wykorzystujemy do tego celu specjalne urządzenie EASYSTRIP, które jest całkowicie bezpieczne dla włosów i skóry głowy. Sprzęt umożliwia szybkie usunięcie dodatkowych pasm, bez bólu podczas przeprowadzania zabiegu ani bez niszczenia naturalnych włosów. Nie powoduje uszkodzenia ich naturalnej struktury.

Czytaj więcej