Salon fryzjerski Pięknowłosa

Warszawa - Mokotów - Centrum
501 947 710
kontakt@pieknowlosa.pl

LASERBEAMER NANO - SYSTEM

Jest to technologiczna jakość dodawania włosom długości i objętości.

W tym systemie zostały połączone wszystkie najlepsze techniki innowacyjne dotychczasowych systemów HAIRDREAMS.

Super płaskie, niewyczuwalne i niewidoczne miejsca połączeń sprawiają fascynujący i naturalny efekt. Przeprowadzenie zabiegu nigdy nie było tak szybkie i proste. Doczepianie 5 pasemek w jednym czasie sprawia, że czas wykonanego zabiegu przy 150 pasemkach jest możliwy w 45-minut.

Ważnymi zaletami NANO-SYSTEMU jest trwałość oraz niesamowicie długi czas noszenia ok 8-miesięcy.

Włosy HAIRDREAMS dostępne są w dwóch jakościach 5*lub 7*-gwiazdkowe.

5*-gwiazdkowe włosy HAIRDREAMS produkowane  z wyszukanych ciemnych naturalnych włosów wysokiej jakości delikatnie rozjaśnione w procesie 24 godzinnym, a następnie farbowane. Są błyszczące, sprężyste i miękkie, idealnie się modelują. Czas noszenia do 8-miesięcy.

7*-gwiazdkowe SPECJAL- pozyskiwane ze szczególnie wysokiej jakości prawdziwych włosów typu europejskiego z naturalnym kolorem od czarnego do koloru blond. Włosy te są ręcznie selekcjonowane zgodnie z ich kolorem. Najwyższa jakość włosów HAIRDREAMS z naturalnym, delikatnym połyskiem i wyjątkowym uczuciem ich noszenia. Zaletą włosów 7*gwiazdkowych HAIRDREAMS SPECJAL jest możliwość noszenia do 1,5 roku dzięki możliwości Rebondingu. W tym celu włosy na koniec okresu noszenia odsyłane są do HAIRDREAMS i tam wyposażone w nowe połączenia Bonding. Osoba nosząca takie włosy redukuje koszty przedłużania włosów i może dłużej cieszyć się zdrowymi, lśniącymi i fantastycznie układającymi się włosami.

ZALETY NANO-SYSTEMU
- cudownie naturalna gęstość i długość włosów
- wysokiej jakości, błyszczące i sprężyste włosy
- 150 pasemek założonych w ok.45 minut
- super płaskie, niewyczuwalne miejsca łączeń
- naturalny wygląd
- czas noszenia do 8-miesięcy