Salon fryzjerski Pięknowłosa

Warszawa - Mokotów - Centrum
501 947 710
kontakt@pieknowlosa.pl

Wizaż

W salonie ,,Pięknowłosa”wykonujemy profesjonalny makijaż na różne okazje z wykorzystaniem kosmetyków najwyższej jakości. Dzięki temu gwarantujemy, że makijaż w nieskazitelnej formie utrzyma się przez wiele godzin. Wspólnie z Klientką dobieramy paletę barw, starając się, by makijaż był idealny zarówno pod względem typu urody Klientki, jak i jej charakteru.

Wykonujemy makijaż ślubny, dopasowany idealnie do urody, sukni, fryzury i dodatków Panny Młodej. W zależności od oczekiwań i typu urody Panny Młodej proponujemy makijaż subtelny i delikatny lub zdecydowany i mocny. Makijaż ślubny to ten typ makijażu, w którym nie ma miejsca na pomyłki, dlatego zachęcamy do  wcześniejszego wykonania makijażu próbnego.

W naszej ofercie jest również makijaż wieczorowy np. wesel, studniówki itd. Do jego wykonania stosujemy mocniejsze barwy, jak czerń, grafit, fiolet, granat, złoto i brąz. Dla wzmocnienia efektu proponujemy swoim klientkom sztuczne kępki rzęs. W tego typu makijażu skupiamy się na modelowanie twarzy za pomocą bronzerów, róży i rozświetlaczy.


W naszym salonie wykorzystujemy najwyższej jakości kosmetyki takich firm, jak: Mary Kay, Estee Lauder, Mac Cosmetics, Dior, Kanebo, Lancome, Inglot, Kobo Professional, Benefit itd.